Autor: Seal

Titul: Kiss from a rose

Londýnský zpěvák nigerijsko - brazilského původu, nar. 1963, vl. jm. Sealhenry Samuel, představitel revivalu britského soulu počátku 90. let. Vystupovat začal už jako 11-letý školák. Na počátku kariéry spolupracoval s Adamskim (1990, hit Killer 1. v angl. žebř.).

Výborné debutové album natočil v L.A. za producentského dohledu Trevora Horna a ve spolupráci s dvojicí Wendy And Lisa. Album znamená vrchol britské hitp. Z desky pochází hit Crazy. Album Seal (1994) je podobně kvalitní a účastnilo se na něm také řada hostů. Také ono obsadilo 1. místo v anl. žebříčku. Přineslo hity Prayer For Dying a Kiss From A Rose (3 ceny Grammy).

Po delší odmlce vydává nové povedené album „Seal IV“. Album obsahuje jedenáct skvělých skladeb, které Seal složil či se na nich autorsky podílel, včetně debutového singlu „Get It Together“. Producentem je Trevor Horn, který se Sealem velmi úspěšně spolupracoval už na předchozích nahrávkách. Na společném kontě mají Seal a Horn více než 12 milionů prodaných desek.

Seal žije se svou manželkou, topmodelkou Heidy Klum, se kterou vychovává čtyři děti. Heidinu dceru z předchozího vztahu Leni (nar. 4.5.2004), a jejich tři společné děti, syny Henryho (nar. 15.9.2005) a Johana (nar. 22.11.2006) a dceru Lou (nar. 9.10.2009). Po narození jejich dcery Lou se Heidy vzdala svého slavného příjmení Klum, a přijala Sealovo - Samuel.

8. července 2008 navštívil se svou manželkou Heidy Klum Českou republiku, kde měl koncert.

Nalezeno 3 notových záznamů k tomuto titulu

arrow přidáno pozn.: formát stránek úprava kvalita
SaraVela Ostatní PDF 1 piano 5*
blueberry Rock PDF 1 piano 5*
Kika1412 Pop PDF 1 piano 5*
Rssnabídky not

Nalezeno 1 poptávek po notách vybrané skladby

arrow přidáno pozn.:
Kamenice
Rsspoptávky not